moja historia


Cześć,

Nazywam się Andrzej i jestem fotografem. Czasami również filmowcem.


Zapraszam Was do tego abyście poświęcili dosłownie chwilę swojego cennego czasu do przeczytania kilku istotnych rzeczy które sprawią że pod koniec lektury stwierdzicie że jestem już Waszym fotografem :)doświadczenie


Profesjonalnie fotografią zajmuję się od lat. Mam za sobą mnóstwo wesel, imprez okolicznościowych, firmowych, sesji zdjęciowych (modelki, produktowe, reklamowe), Tysiące galerii, miliony zdjęć, terabajty danych. Dzięki tak bogatemu i wszechstronnemu doświadczeniu możesz mi zaufać że Twoje zdjęcia będą wykonane na najwyższym poziomie..

pasja


Zacząłem fotografować ponieważ uwielbiam zatrzymywać ulotne chwile oraz widzieć Wasze uśmiechnięte i pełne emocji twarze jak oddaję Wam gotowy materiał. Staram się włożyć całe swoje serce aby złapać istotne momenty oraz przekazać Waszą niepowtarzalną historię na moich fotografiach. Fotografuję bo chcę a nie jak to często bywa w tym fachu 'bo muszę'.

jakość


Czy potraficie ocenić jakość zdjęcia? Za pewne najważniejsze jest dla Was to żeby zdjęcia były ładne, przedstawiały w sposób korzystny zarówno Was jak i wszystkich gości, pokazywały emocje...

Gwarantuję Wam że to wszystko dostaniecie ode mnie 'w pakiecie' lecz dodatkowo mogę Was zapewnić że dzięki temu iż używam sprzętu wyłącznie profesjonalnego* (sukcesywnie dodając od czasu do casu nowy 'gadżet') dostaniecie ode mnie produkt znacznie przewyższający jakością większość ofert na rynku.


*tak - zdarza się bardzo często iż 'profesjonaliści' używają pół amatorskich narzędzi.

czas realizacji


Dlaczego u przeciętnego fotografa czeka się tak długo na zdjęcia? Szczerze - nie wiem :) Dzięki swoim technikom pracy oraz używaniu sprzętu high-end jestem w stanie oddać Wam przepiękne zdjęcia z Waszego wesela już do obiadu na poprawinach. Nie wierzycie? Niema sprawy - spotkajmy się a zademonstruję Wam jak to możliwe.

indywidualne podejście


Dlatego że fotografia to moja pasja a nie zawód podchodzę emocjonalnie i indywidualnie do każdego reportażu, sesji itd. W czasie robienia zdjęć poświęcam się w całości temu aby pokazać jak najwięcej Was oraz Waszych emocji. Staranna postprodukcja oraz indywicualne podejście do każdego zdjęcia podczas obróbki to u mnie standard - nawet jeżeli zdjęcia z wesela oddaję Wam na drugi dzień to możecie być pewni że każdemu z nich poświęciłem odpowiedni czas i uwagę aby było wyjątkowe. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami które poprą obrazem słowa które właśnie czytasz.

udało mi się Was przekonać?

Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu. Ustalimy szczegóły naszej współpracy.

Jeżeli natomiast wciąż się wahacie - zapraszam do obejrzenia mojego portfolio lub też do umówienia spotkania.